05.10.2011
Повідомляє прокуратура Солом’янського району столиці

Прокуратурою Солом’янського району м. Києва проведено перевірку додержання вимог інвестиційного законодавства в діяльності службових осіб Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву».
Встановлено, що голова правління вказаної установи, достовірно знаючи, що очолювана ним установа не має права власності або користування на будь-які земельні ділянки у м. Василькові Київської області, на яких дозволено здійснювати будівництво об’єктів містобудування, дозвільних документів на будівельні роботи по вказаному об’єкту, а також те, що ТОВ «БК «Облжитлокомплекс» з грудня 2004 року не проводить будь-яких будівельних робіт по будинку по вул. Фрунзе, 48-а в м. Василькові, використовуючи своє службове становище, всупереч інтересам служби протягом 2007 року уклав низку типових кредитних угод з фізичними особами – позичальниками щодо кредитування будівництва житлового будинку. На виконання умов укладених кредитних договорів на рахунок ТОВ «БК «Облжитлокомплекс» були перераховані бюджетні кошти та власні грошові кошти позичальників, що призвело до заподіяння збитків державі та фізичним особам – позичальникам на загальну суму 3 544 499 грн.
За результатами перевірки відносного голови правління ДСФУ «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» порушено кримінальну справу за ст. 364 ч. 2 КК України. На даний час по кримінальній справі проводиться досудове слідство.

Повідомлення підготував помічник прокурора Солом’янського району м. Києва Сергій Столярчук


кількість переглядів: 75502