28.09.2016

У Києві викрито підприємця, який через фіктивні фірми поставляв на ДП «Антонов» комплектуючі з РФ

    

Київською місцевою прокуратурою №5 повідомлено про підозру директору одного з столичних підприємств, який через фіктивні фірми поставляв комплектуючі на Державне підприємство «Антонов».
 
В ході розслідування, встановлено, що підприємець вирішив підзаробити за рахунок поставки для авіаційної промисловості гумово – технічних виробів та інших комплектуючих, які не виробляються в Україні, однак перебувають у вільному обігу в Російській Федерації.
 
Реалізуючи свій план, підприємець укладав на території РФ угоди з продавцями, виступаючи при цьому не як службова особа підприємства, а як приватний підприємець. У подальшому без сплати необхідних платежів завозив ці товари в Україну, після чого, використовуючи підроблені документи, постачав  комплектуючі за завищеними цінами на державне підприємство «Антонов».
 
Внаслідок таких дій підприємцю вдалося ухилитися від сплати податків на суму понад 3 млн. гривень.
 
Крім того, з метою уникнення кримінальної відповідальності підприємець почав переховувався від слідства. І лише завдяки злагодженій роботі прокурорів Київської місцевої прокуратури № 5 та співробітників слідчого відділу фінансових розслідувань ДПІ в Оболонському районі ГУ ДФС у м. Києві місцезнаходження втікача вдалося встановити.
 
Наразі йому повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 212 КК України.
Вживаються усі необхідні слідчі та процесуальні дії для якнайшвидшого направлення кримінального провадження до суду для розгляду по суті.
 
Прес-служба прокуратури міста Києва
 
 

кількість переглядів: 4831