27.04.2012

Прокуратура Шевченківського району відстояла в суді дитячий садочок «Кияночка»

Постановою Київського апеляційного господарського суду 26 квітня залишено в силі рішення суду першої інстанції щодо повернення у комунальну власність будівлі спеціалізованої школи-дитячого садочка «Кияночка» загальною площею близько 2600 кв. м., розташованого на земельній ділянці 0,9 га по вул. Шамрила, 7-А, в Шевченківському районі столиці. Завдяки обґрунтованій та послідовній позиції районної прокуратури в суді доведено незаконність визнання права власності на вказану будівлю за підприємством «Полар-Україна» та визнано недійсною мирову угоду, за якою приміщення дитячого садочка передано одному з комерційних банків. Як наслідок незаконну спробу перепрофілювання діючого дошкільного навчального закладу на комерційний об’єкт упереджено. Відділ зв’язків із засобами масової інформації прокуратури міста Києва

Постановою Київського апеляційного господарського суду 26 квітня залишено в силі рішення суду першої інстанції щодо повернення у комунальну власність будівлі спеціалізованої школи-дитячого садочка «Кияночка» загальною площею близько 2600 кв. м., розташованого на земельній ділянці 0,9 га по вул. Шамрила, 7-А, в Шевченківському районі столиці.
Завдяки обґрунтованій та послідовній позиції районної прокуратури в суді доведено незаконність визнання права власності на вказану будівлю за підприємством «Полар-Україна» та визнано недійсною мирову угоду, за якою приміщення дитячого садочка передано одному з комерційних банків.
Як наслідок незаконну спробу перепрофілювання діючого дошкільного навчального закладу на комерційний об’єкт упереджено.


Відділ зв’язків із засобами масової інформації
прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 964