20.08.2018

Київська прокуратура передала до суду обвинувальний акт відносно чиновниці Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки», викритої у хабарництві

    

Київською місцевою прокуратурою №7 завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно посадової особи Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» Національної академії аграрних наук України, викритої у хабарництві.
 
Установлено, що чиновниця вимагала від приватного підприємця 10 тис гривень за вплив на службових осіб цієї установи щодо вирішення питання про оренду нежитлового приміщення.
 
Під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури 18.06.2018 слідчі Подільського УП ГУНП в м. Києві спільно з оперативними працівниками УЗЕ в м. Києві ДЗЕ НП України затримали зловмисницю «на гарячому» під час одержання неправомірної вигоди.
 
За результатами слідства посадовій особі оголошено підозру за ч. 3 ст. 369-2 КК України (одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди).
 
На даний час обвинувальний акт скеровано до Голосіївського районного суду міста Києва для розгляду по суті.
 
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 1271