09.11.2017

Столична прокуратура відстояла в апеляції вирок живодеру

    

Апеляційний суд м. Києва підтримав позицію прокуратури міста Києва та залишив в силі вирок зловмиснику, обвинуваченому у жорстокому поводженні з тваринами. 
 
Як повідомлялося, 32-річний киянин, перебуваючи у дворі свого будинку, підвісив на дереві кота та жорстоко побив його гумовим шлангом, спричинивши тварині численні переломи кісток та закриту черепно-мозкову травму. Знущання над твариною вдалося припинити завдяки втручанню випадкових свідків, які зняли дії чоловіка на відео та викликали правоохоронців.
 
Вироком Голосіївського райсуду столиці зловмисника було визнано винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 299 КК України та призначено покарання у виді 6 місяців арешту, що є максимально суворим покаранням, передбаченим санкцією цієї статті.
 
Не погоджуючись із прийнятим рішення сторона захисту подала апеляційну скаргу, в якій просила суд пом’якшити обвинуваченому покарання. Крім того, адвокат та обвинувачений заявили клопотання про звільнення останнього від покарання на підставі Закону України «Про амністію у 2016 році».
 
Апеляційний суд м. Києва, врахувавши доводи прокурора, який категорично заперечував проти задоволення апеляційної скарги, залишив без змін вирок Голосіївського районного суду м. Києва, а також відмовив стороні захисту у звільненні обвинуваченого від покарання на підставі акту амністії.
 

кількість переглядів: 8679