30.10.2017

Прокуратура міста Києва встановила причетність поліцейського до викрадення бізнесмена

     

Першим слідчим відділом прокуратури міста Києва повідомлено про підозру одному з керівників відділу кримінальної поліції Деснянського райуправління поліції ГУ НП в м. Києві за фактом сприяння злочинним діям зловмисників, які викрали столичного бізнесмена та вимагали 500 тис. гривень за його звільнення.
 
Як установлено слідством, у вересні поточного року вказаний поліцейський, використовуючи свої знайомства та будучі обізнаним про способи проведення оперативних заходів з встановлення місцезнаходження осіб, надав двом чоловікам відомості про місце перебування одного зі столичних підприємців.
 
Скориставшись цими даними, 29 вересня 2017 року вказані чоловіки на території м. Рівне здійснили викрадення бізнесмена. Після цього, за співучасті поліцейського, зловмисники вивезли потерпілого на автомобілі до одного з сіл у Києво-Святошинському районі Київської області, де утримували близько доби, вимагаючи віддати їм грошові кошти у сумі 500 тис. гривень.
 
30 вересня у ході спільної спецоперації прокуратури міста Києва та Нацполіції потерпілого було звільнено, а двох викрадачів затримано.
 
У подальшому під час досудового слідства було встановлено причетність до цього злочину вказаного поліцейського, якому слідчим прокуратури оголошено підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 2 ст. 146 КК України (пособництво у викраденні та незаконному позбавленні волі людини з корисливих мотивів за попередньою змовою групою осіб).
 
Крім того, 27.10.2017 судом задоволено клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
 
Досудове слідство у кримінальному провадженні триває.
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 4442