18.10.2017

У Києві посадовці ВНЗ незаконно продовжували терміни перебування в Україні для відрахованих студентів-іноземців (ФОТО)

    

Прокуратурою міста Києва спільно з СУ ГУ НП у місті Києві за оперативного супроводження УЗЕ у м. Києві викрито на системному хабарництві заступника декана факультету по роботі з іноземними громадянами НМУ ім. Богомольця, інспектора центру міжнародного співробітництва та розвитку, сектору по роботі з іноземними студентами Університету державної фіскальної служби України та директора міжнародного центру в Європейському університеті, які налагодили схему вимагання та отримання неправомірної вигоди від іноземних громадян за сприяння у вирішенні питань щодо не скасування дозволу на тимчасове перебування на території України.
 
Так, діючи за попередньою змовою, посадовці оформлювали іноземних громадян та студентів-іноземців, які були відраховані з навчальних закладів України, на підготовчі курси різних ВНЗ, без фактичного їх відвідування, тим самим безпідставно продовжували термін їх перебування на території держави.
 
За оформлення 6 місяців таких курсів службовці вищих навчальних закладів вимагали від 600 до 800 доларів США.
 
Вказані посадовці затримані в порядку ст. 208 КПК України. Наразі затриманим особам прокуратурою міста Києва готується повідомлення про підозру та клопотання про обрання запобіжного заходу.
 
Відомості про вчинене кримінального правопорушення внесено до ЄРДР за ч. 4 ст. 368-3 КК України.
 
Тривають невідкладні слідчі дії.
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 2922