25.07.2017

У Києві судитимуть злочинців, які на аферах з нерухомістю заволоділи 40 млн гривень коштів громадян

    

Київською місцевою прокуратурою №10 скеровано до суду обвинувальний акт стосовно двох зловмисників, які під приводом продажу об’єктів нерухомого майна, а саме нежитлових приміщень та квартир, розташованих на території міста Києва, заволоділи грошовими коштами громадян на загальну суму понад 40 млн гривень.
 
Встановлено, що злочинці на підставі підроблених документів оформлювали право власності на вказані об’єкти нерухомості. У подальшому із залученням підставних осіб переважно з малозабезпечених верств населення та мешканців окремих районів Луганської та Донецької областей, які виступали фіктивними продавцями, реалізовували це майно громадянам, а отримані від продажу кошти привласнювали.
 
На даний час досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 4 ст. 190 (шахрайство), ч. 3, 4 ст. 358 (підроблення документів) КК України стосовно пособника та співвиконавця злочинів завершено та скеровано до суду для розгляду по суті. За вчинене обвинуваченим загрожує покарання від 5 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
 
Матеріали за фактом діяльності ще одного фігуранта злочинної групи виділені в окреме провадження, досудове розслідування в якому триває.
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 3815