26.04.2017

У Києві затримано адвоката, який перебував у розшуку за підозрою у нанесенні тілесних ушкоджень слідчому Генеральної прокуратури України

    

В рамках розслідування, яке проводить слідче управління столичної прокуратури,  25 квітня 2017 року оперативними працівниками сектору розшуку злочинців відділу кримінальної поліції Печерського УП ГУНП у м. Києві спільно з співробітниками управління карного розшуку ГУНП у м. Києві розшукано та затримано адвоката, який перебував у розшуку за підозрою в умисному заподіянні працівникові правоохоронного органу побоїв у зв’язку із виконанням цим працівником службових обов’язків.
 
У грудні 2015 року вказаний адвокат, нехтуючи не лише правилами адвокатської етики, а й Кримінальним кодексом України, наніс тілесні ушкодження слідчому Генеральної прокуратури України при проведенні ним слідчих дій, чим вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) КК України.
 
У подальшому, з метою уникнути відповідальності за скоєне, адвокат вирішив не з’являтись за викликами слідчого прокуратури міста Києва та почав переховуватись від слідства.  
 
На теперішній час вирішується питання щодо доставлення розшукуваного адвоката до слідчого судді з метою обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 1066