24.04.2017

Прокуратура викрила зловмисників, які сприяли незаконному заволодінню нежитловим будинком у центрі Києва вартістю понад 12,5 млн гривень

    

Київською місцевою прокуратурою №10 повідомлено про підозру двом зловмисникам, причетним до незаконного заволодіння приміщенням ЖЕКу, розташованого на вул. Саксаганського, площею 234 м та вартістю понад 12,5 млн гривень.
 
В ході слідства встановлено, що 50-річний громадянин Російської Федерації, діючи спільно з 61-річним громадянином України, виготовили підроблені правовстановлюючі документи на нежитловий будинок, що належить територіальній громаді міста. Після цього росіянин в присутності нотаріуса оформив на підставну особу договір купівлі-продажу вказаних приміщень, тим самим заподіявши місту збитків в особливо великих розмірах.
 
За результатами досудового розслідування громадянину Росії повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 27, ч. 1 ст. 358 (підроблення документів) та ч. 5 ст. 27 ст. 190 (шахрайство) КК України. Українцю інкримінують вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 358 (підроблення документів) КК України.
 
На даний час на нерухоме майно накладено арешт, а місцевою прокуратурою заявлено позов про витребування об’єкту нерухомості з незаконного володіння.
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 2636