14.03.2017

Столична прокуратура не допустила безпідставне стягнення з «Укрзалізниці» 1,5 млрд гривень на користь «Сбербанку»

    

Завдяки вчасному реагуванню прокуратури міста Києва запобігнуто безпідставному стягненню з Публічного акціонерного товариства «Укрзалізниця» майже 1,5 млрд гривень на користь ПАТ «Сбербанк».  
 
Зазначена фінустанова, яка є 100% дочірнім банком російського ПАТ Сбербанк, звернулася до Господарського суду міста Києва з позовом про стягнення вказаних коштів з ПАТ «Укрзалізниця» у якості заборгованості за кредитним договором, укладеним між банком та Державним підприємством «Донецька залізниця» ще у 2011 році.
 
Однак, у зв’язку з перебуванням ДП «Донецька залізниця» у стані припинення, банк вирішив безпідставно стягнути заборгованість з  ПАТ «Укрзалізниця».
 
З метою захисту інтересів держави та попередження незаконного стягнення значної суми коштів з підприємства, єдиним акціонером якого є держава в особі Кабінету Міністрів України, прокуратурою міста Києва здійснено вступ у розгляд вказаної справи. 
 
За результатом судового розгляду Господарський суд міста Києва погодився з доводами столичної прокуратури та відмовив банку у задоволенні позовних вимог.  
 
 
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 2006