27.02.2017

Під Києвом ліквідовано ще один підпільний цех з виготовлення контрафактного алкоголю

    

Київською місцевою прокуратурою №4 спільно зі слідчим управлінням фінансових розслідувань ДПІ у Дніпровському районі ГУ ДФС у м. Києві за оперативним супроводженням Служби безпеки України та ВБНОПТ ОУ ГУ ДФС у м. Києві, викрито та припинено діяльність підпільного цеху по виготовленню алкогольного сурогату, що діяв на території села Святопетрівське Київської області.
 
В ході обшуків складських приміщень, які використовувались для зберігання та виготовлення контрафактного алкоголю, правоохоронці виявили та вилучили більше 9 500 літрів лікеро-горілчаної продукції, яка не маркована марками акцизного податку, а саме 6 200 літрів горілки «Пшенична», 630 літрів коньяку під назвою «Armagnac Les Comtes de Cadignan», ще близько  2 600 літрів коньяку, що був розлитий у тетрапаки та пластикові пляшки, а також обладнання для виготовлення алкогольного сурогату.
 
Загальна сума вилучених товарно-матеріальних цінностей складає понад 1, 6 млн гривень.
 
Наразі призначено судово-хімічну експертизу для встановлення наявності реальної загрози для життя і здоровя людей, які могли вжити вказану продукцію.
 
Досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 2 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів), триває.
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 3095