23.01.2017

Прокуратура повідомила про підозру підряднику, який на закупівлі обладнання для НСК "Олімпійський" завдав державі майже 5 млн грн збитків

    

Прокуратурою міста Києва в рамках розслідування резонансних кримінальних проваджень за фактами розкрадання державних коштів під час Евро-2012 повідомлено про підозру колишньому директору підприємства “Спецпостач” міжнародного благодійного фонду “Безпека країни”.
                                           
Встановлено, що очолюване підозрюваним підприємство у 2011-2012 роках згідно з укладеними угодами займалося закупівлею та встановленням крісел для головної спортивної арени столиці. Однак, як вбачається з матеріалів кримінального провадження, під час проведення фінансових операцій директор товариства, використовуючи документи фіктивних підприємств, умисно ухилився від сплати до державного бюджету майже 5 млн грн. податків.
 
Дії підрядника кваліфіковано за ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків), ч. 4 ст. 358 (підроблення документів), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України. За результатами розслідування слідчими прокуратури йому повідомлено про підозру та вручено клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.
 
Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.
 
Нагадаємо, за вказівкою Генерального прокурора України Юрія Луценка столичною прокуратурою поновлено та активізовано розслідування у кримінальних провадженнях за фактами розкрадання коштів під час проведення Євро-2012.
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 3814