18.01.2017

Суд продовжив тримання під вартою екс-депутату Харківської облради, причетному до викрадення колишнього працівника ФСБ Іллі Богданова

    

Голосіївський райсуд столиці підтримав позицію столичної прокуратури та продовжив на 60 діб термін тримання під вартою екс-депутату Харківської облради, який організував викрадення та переміщення на територію Російської Федерації колишнього працівника ФСБ Іллі Богданова.
 
Крім того, своїм рішенням суд продовжив термін раніше обраних запобіжних заходів двом співучасникам цього злочину, у вигляді тримання під вартою та цілодобового домашнього арешту на строк до 11.03.2017.
 
Як вже повідомлялось, учасників злочинної групи, очолюваної екс-депутатом Харківської облради, було затримано 18 листопада 2016 року за результатами спільної спецоперації столичної прокуратури, ДВБ Нацполіції України та СБУ.
 
Дії зловмисників кваліфіковано за ч. 3 ст. 27 ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч. 2 ст. 149 (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини) КК України.
 
Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.
 
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 1155