16.01.2017

Результати повторних експертиз щодо С. Толстошеєва підтвердили попередні висновки судмедекспертів

    

Слідчим управлінням ГУНП у м. Києві здійснювалося досудове розслідування у кримінальному провадженні відносно С.Толстошеєва за фактом дорожньо-транспортної події, яка мала місце 09.01.2016 по вул. Є.Сверстюка, 3-Г в м. Києва, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України. 
 
Як повідомлялося, 29.08.2016 прокуратурою міста Києва було прийнято рішення про закриття даного кримінального провадження на підставі п.2 ч.1 ст. 284 КПК України. Вказане рішення 20.09.2016 скасовано, та, з метою усунення будь-яких сумнівів в об'єктивності розслідування,  матеріали кримінального провадження направлено на повторну комісійну судово-медичну та психолого-психіатричну експертизи в експертні установи МОЗ України на території Львівської області. 
 
Висновки повторних експертиз, які надійшли до столичної прокуратури, підтвердили результати попередніх експертиз щодо неосудного стану підозрюваного під час скоєння ним ДТП.
 
Зокрема, як зазначають експерти, на момент дорожньо-транспортної пригоди у водія С. Толстошеєва стався "раптовий тимчасовий хворобливий розлад психічної діяльності у вигляді синдрому порушеної свідомості внаслідок генералізованого епілептичного нападу із тоніко-клонічними судомами, що призвело до тимчасової втрати контролю над керованістю автомобіля". 
 
Зазначається, що епілептичний напад у С. Толстошеєва стався вперше, тобто про можливість його настання останній не міг бути обізнаним. Установлено також, що на момент ДТП С. Толстошеєв не перебував у стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння.  
 
 
Разом з тим, враховуючи, що через медичні протипоказання С. Толстошеєв не може бути допущений до керування транспортними засобами, посвідчення водія, видане на його ім’я, анульовано та знищено у законному порядку, а відповідні відомості внесені до Національної автоматизованої інформаційної системи МВС.
 
Найближчим часом у кримінальному провадженні буде прийнято остаточне рішення.
 
Прес-служба прокуратури міста Києва 
 
 
Get the Flash Player to see this player.
 
 

кількість переглядів: 1609