19.12.2016

У Києві за корупційне правопорушення притягнули до відповідальності першого заступника голови Деснянської райдержадміністрації

    

За результатами спільної роботи працівників Київської місцевої прокуратури №3 та Управління захисту економіки у місті Києві ДЗЕ Національної поліції України до адміністративної відповідальності притягнуто першого заступника голови Деснянської районної у місті Києві державної адміністрації.
 
У листопаді 2016 року державний службовець підписав розпорядження Деснянської райдержадміністрації, яким продовжив термін дії договору оренди з дочірнім підприємством.
 
Проте з’ясувалося, що посадовець діяв в порушення встановлених п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» та порядку повідомлення про наявність реального конфлікту інтересів, оскільки не повідомив свого безпосереднього керівника, що директором підприємства є його син, а головним бухгалтером - його дружина.
 
Постановою Деснянського районного суду столиці службовця притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
 
Прес-служба прокуратури міста Києва
 

кількість переглядів: 3661