22.11.2016

За клопотанням столичної прокуратури екс-депутату Харківської облради та двом його спільникам обрано запобіжні заходи

    

За клопотанням прокуратури міста Києва Голосіївський райсуд столиці обрав запобіжні заходи екс-депутату Харківської облради та двом його спільникам, які організували викрадення та переміщення на територію Російської Федерації колишнього працівника ФСБ Іллі Богданова.
 
Екс-депутату, як організатору злочину, судом обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на строк до 12.01.2017.
 
Його дії кваліфіковано за ч. 3 ст. 27 ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч. 2 ст. 149 (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини) КК України.
 
Двом співучасникам злочину, які мали таємно перевезти І. Богданова через українсько-російський кордон, судом обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою та цілодобового домашнього арешту. Зловмисникам інкримінують ч. 2 ст. 149 (торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини) КК України.
 
На теперішній час досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Встановлюються причетність інших осіб до вчинення вказаних злочинів.
 
Учасників злочинної групи, очолюваної екс-депутатом Харківської облради, було затримано за результатами спільної спецоперації столичної прокуратури, ДВБ Нацполіції України та СБУ.
 
 
Прес-служба прокуратури міста Києва
 

кількість переглядів: 3501