02.09.2016

У Києві судитимуть менеджера банку, який вкрав понад 3 млн гривень депозитів

    

Київською місцевою прокуратурою №10 направлено до суду обвинувальний акт відносно працівника одного з державних банків, діями якого фінансовій установі завдано збитків на суму понад 3 млн гривень.
 
Встановлено, що упродовж 2014-2015 років менеджер одного із банківських відділень  систематично підробляв розрахункові документи, платіжні доручення, а також заяви клієнтів банку на видачу міжнародних банківських карток миттєвої виплати, завдяки чому отримував можливість безперешкодно знімати кошти з їхніх рахунків.
 
Крім того, маючи доступ до електронної системи банку, службовець незаконно вимикав послугу смс-оповіщення клієнтів про проведені операції з їхніми депозитними рахунками та збільшував добові ліміти зняття готівки через банкомати.
 
У такий спосіб майже за рік менеджер заволодів коштами 16 вкладників на суму понад 3 млн грн.
 
В ході розслідування правопорушнику повідомлено підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 190, ч. 1, 2 ст. 200, ч. 2 ст. 200, ч. 2, 3, 4 ст. 358 КК України та обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.
 
Наразі обвинувальний акт стосовно вказаної особи скеровано до Шевченківського районного суду міста Києва для розгляду по суті. Крім того, державним банком, який у повному обсязі відшкодував вкладникам завдані збитки, заявлено цивільний позов до зловмисника на зазначену суму.
 
За вчинене йому загрожує від 3 до 8 років позбавлення волі.
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 3288