17.08.2016

За сприяння прокуратури відносно священника, який корегував вогонь терористів «ДНР», розпочато спеціальне розслідування

    

Печерський районний суд міста Києва задовольнив клопотання прокуратури столиці про здійснення спеціального досудового розслідування відносно колишнього протоієрея Свято-Іверського жіночого монастиря м. Донецька УПЦ МП, який корегував артилерійський вогонь терористичної організації «ДНР».
 
Як встановлено досудовим розслідуванням, у січні 2015 року священнослужитель, перебуваючи у Макіївці (Донецька область), отримав від невстановленої особи координати місцезнаходження підрозділів Збройних сил України біля с. Миколаївка, які у подальшому передав представникам терористичної організації «ДНР». У той же день, артилерійський підрозділ військової частини Збройних сил України, який базувався в районі с. Миколаївка, був тричі обстріляний з боку незаконних збройних формувань «ДНР».   
 
За цим фактом слідчим відділом ГУ СБ України у місті Києві та Київській області здійснюється досудове розслідування за ч. 1 ст. 258-3 (сприяння діяльності терористичній групі чи терористичній організації) КК України.
 
На даний час отримано ухвалу Печерського районного суду м. Києва про дозвіл на затримання священнослужителя для участі у розгляді клопотання про обрання йому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. 
   
Довідково: санкція ч. 1 ст. 258-3 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.
 
Прес-служба прокуратури міста Києва
 

кількість переглядів: 2424