04.08.2016

Екс-високопосадовцям ПАТ «Діамантбанк» повідомлено про підозру у замаху на заволодіння 12 млн гривень

    

Правоохоронними органами столиці викрито колишніх високопосадовців ПАТ «Діамантбанк», які організували злочинну схему власного збагачення за рахунок коштів банку.
 
Як встановлено у ході досудового слідства, схему заволодіння банківськими коштами організували екс-голова Правління ПАТ «Діамантбанк» у змові з віце-президентом з правових питань і за сумісництвом членом наглядової ради банку.
 
Так, за незаконними вказівками вказаних осіб до протоколу засідання спостережної ради ПАТ «Діамантбанк» були внесені завідомо неправдиві відомості про начебто прийняття радою рішення про збільшення заробітної плати та виплату бонусів голові правління банку, а також членам його правління на загальну суму близько 12 млн гривень.
 
Лише завдяки вчасному реагуванню правоохоронних органів розкрадання коштів банку вдалося попередити.
 
За результатами розслідування екс-голові Правління ПАТ «Діамантбанк» повідомлено про підозру за  ч. 5 ст. 27 ч. 1 ст. 366,  ч. 3 ст. 15  ч. 5 ст. 191 ч. 4 ст. 358 КК України.  А його спільнику, який наразі займається адвокатською діяльністю,  відповідно за ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 15 ч. 5 ст. 191 та ч. 1 ст. 366 КК України.
 
Слідчі дії у даному кримінальному провадженні тривають. На даний час готується клопотання до суду про обрання підозрюваним запобіжного заходу.
 
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 2107