26.07.2016

Прокуратура та СБУ проводять обшуки у приміщеннях аеропорту «Бориспіль»

    

Слідчі прокуратури міста Києва спільно із співробітниками Служби безпеки України сьогодні, 26 липня, проводять обшуки в приміщеннях ДП «МА «Бориспіль» в межах розслідування кримінального провадження, розпочатого за фактом розтрати бюджетних коштів в особливо великих розмірах при здійсненні державних закупівель.
 
Кримінальне провадження розслідується за  ч. 5 ст. 191 КК України.
 
Встановлено, що  державним підприємством «МА «Бориспіль» у грудні 2015 року   проведено тендер на закупівлю детекторів вибухових речовин, за результатами якого у переможця (приватного підприємства) придбано чотири таких прилади на загальну суму 4,3 млн. гривень.
 
Згідно з документами, наданими переможцем тендера, детектори виготовлені чеською компанію. Однак, як з’ясовано у ході слідства, безпосереднім виробником приладів є російська компанія, а її засновником відповідно громадянин Російської Федерації.
 
Крім того, встановлено, що вартість кожного з детекторів складає близько 200 тис гривень, що майже у 4 рази дешевше, ніж сплачено державним підприємством.
 
На даний час у приміщеннях ДП «МА «Бориспіль»,  в офісі фірми-переможця, а також за місцем проживання учасників злочинної схеми вилучено документацію та інші речові докази, які підтверджують протиправні дії.
 
Слідчі дії тривають.
 

Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 2710