16.06.2016

За клопотанням прокуратури суд наклав арешт на 132 тис. доларів, які виявили у безхатченка

    

За клопотанням Київської місцевої прокуратури № 1 ухвалою Голосіївського райсуду накладено арешт на 132 тис доларів, які поліція напередодні виявила у перехожого.
 
Подія сталася 9 червня на вулиці Ломоносова в Голосіївському районі столиці. Працівники патрульної поліції звернули увагу на чоловіка, зовні схожого на безхатченка, який ніс автомагнітолу. Під час огляду його речей правоохоронці виявили рюкзак, у якому знаходилися 132 тисячі доларів США. Чоловік пояснив, що вказані кошти знайшов у сміттєвому баку. Однак вже на наступний день до правоохоронних органів звернулися двоє адвокатів, які повідомили, що є представниками цього чоловіка, а вилучені кошти - його власність. У подальшому до правоохоронців надійшли заяви від ще двох осіб, які також назвалися власниками грошових коштів.
 
Наразі обставини цієї події та походження коштів встановлюються в рамках кримінального провадження, розпочатого за ст. 193 Кримінального кодексу України (незаконне привласнення особою знайденого або чужого майна, що випадково опинилося у неї).
 
Слідство у кримінальному провадженні триває.
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 1283