16.03.2016

У Києві затримали поліцейського, який під час огляду автівки незаконно заволодів 17 тисячами доларів США

    

У ході спільної операції прокуратури міста Києва та Управління внутрішньої безпеки в м. Києві ДВБ НП України викрито поліцейського, який зловживаючи своїм службовим становищем незаконно привласнив 17 тисяч доларів США, що належали громадянам.
 
Встановлено, що в ніч на 13 березня під час оформлення ДТП командир роти одного з батальйонів Управління патрульної поліції у м. Києві проводив огляд автомобіля, який потрапив у аварію. Скориставшись безпорадним  станом водія, правоохоронець викрав кошти, які знаходилися у салоні цієї автівки.
 
У подальшому половину цих коштів поліцейський привласнив, іншу - роздав своїм підлеглим, один з яких й повідомив про вказані протиправні дії до правоохоронних органів.
 
За цим фактом прокуратура розпочала кримінальне провадження за ст. 364 та 185 КК України.
 
У ході досудового розслідування працівниками прокуратури міста Києва та УВБ в м. Києві ДВБ НП України проведено обшуки  за місцем проживання співробітників патрульної служби, під час яких вилучено більшу частину викрадених коштів.
 
Поміж іншого, у одного із патрульних також вилучили близько 900 набоїв різного калібру та холодну зброю.
 
На даний час у кримінальному провадженні проводяться першочергові слідчі дії, спрямовані на повне, всебічне та об’єктивне дослідження усіх обставин цієї події.
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 5777