15.02.2016

У Києві під прикриттям добровольчого корпусу незаконно зберігали велику кількість зброї та боєприпасів

    

Прокуратура міста Києва здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258 КК України (Терористичний акт), досудове розслідування у якому проводить ГУ СБ України у м. Києві та Київській області.
 
Під час розслідування, встановлено, що на території Київського регіону під прикриттям добровольчого корпусу т. зв. «Батальйон «Крим» (не входить до складу Національної гвардії України, Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх сил України та інших відомств та підрозділів), діє незаконне воєнізоване формування, яке має в своєму розпорядженні автоматичну зброю та вибухівку.
 
У ході проведених 15 лютого 2016 року обшуків за місцем мешкання членів вказаного формування вилучено велику кількість вогнепальної та травматичної зброї (8 пістолетів, 12 пістолетів-кулеметів, 6 автоматів, дробовики, травматичні пістолети), 8 гранат із запалами, наркотичні засоби та велику кількість боєприпасів. 
 
На даний час встановлюється джерело походження вилучених предметів, а також особи, які незаконно їх зберігали. 
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 5736