11.02.2016

Прокуратура продовжує збір доказів у кримінальному провадженні щодо нічного переслідування БМВ

    

Слідче управління прокуратури міста Києва проводить досудове розслідування та збір доказів у кримінальному провадженні за фактом перевищення службових повноважень працівниками Управління патрульної поліції в м. Києві Департаменту національної патрульної поліції України в ніч 7 лютого у місті Києві під час переслідування автомобіля БМВ, що призвело до загибелі 17-річного юнака.
 
Правова кваліфікація події ч. 3 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень), ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) КК України.
 
Для забезпечення повного, всебічного та об’єктивного розслідування у кримінальному провадженні призначено понад 20 експертиз.
 
Зокрема, проводяться судово-медична експертиза тіла загиблого М. Медведєва,  а також судово-медичні експертизи на предмет наявності тілесних ушкодженнь у працівників поліції та пасажирів автомобіля БМВ. Призначено судово-балістичні експертизи, експертиза матеріалів та засобів відеозвукозапису по вилучених у працівників поліції відеореєстраторах, комплексна автотехнічна, товарознавча та трасологічна експертиза автомобіля БМВ, тощо.
 
Також ініційовано проведення службового розслідування Департаментом патрульної поліції НП України.
 
Прокуратурою міста вживаються усі передбачені законом заходи, направлені на встановлення істини у кримінальному провадженні у найкоротший термін.
Одночасно, прокуратура міста Києва звертається до громадян, які володіють будь-якою інформацією щодо обставин вказаної події, яка може допомогти слідству при розслідуванні цього кримінального провадження, у тому числі щодо знайдених гільз, слідів від влучених куль, уламків автомобіля БМВ, відеозаписів, тощо, звернутися до слідчого управління прокуратури міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Антоновича (Горького), 114 або за телефонами: (044)-521-66-93.
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 2060