11.01.2016

У столиці директор КП вимагав 500 тисяч гривень від підприємця за проведення святкових заходів у центрі міста

    

Прокуратурою міста Києва спільно з ГВБКОЗ УСБУ у місті Києві та Київській області викрито факт вимагання керівником столичного комунального підприємства неправомірної вигоди в особливо великих розмірах.
 
Встановлено, що керівник комунального підприємства вимагав від представника приватної фірми 500 тис. гривень хабара за неперешкоджання законній господарській діяльності у сфері організації та проведення новорічних святкових заходів на території однієї з центральних площ столиці.
 
Аби уникнути викриття, посадовець спільно з довіреною особою – директором іншого приватного товариства, підготували фіктивний договір, за яким хабар у завуальованій формі мав надійти нібито за виконання робіт та послуг. При цьому сума неправомірної вигоди була зменшена керівником КП до 200 тис. гривень.
 
Наразі за результатами слідчих (розшукових) заходів довірену особу посадовця затримано. Йому оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 КК України та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення 300 тисяч гривень застави.
 
Вживаються заходи щодо обрання запобіжного заходу керівнику комунального підприємства.
 
Досудове слідство триває.
 
Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 4548