27.10.2015

За матеріалами фінансового аудиту КМДА 10 службовим особам повідомлено про підозру

    

Столичними правоохоронцями за матеріалами перевірок, проведених Управлінням внутрішнього фінансового контролю та аудиту Департаменту фінансів КМДА, розпочато 60 кримінальних проваджень.

На даний час за результатами досудового розслідування органами прокуратури столиці повідомлено про підозру 10 службовим особам, дії яких завдали збитків бюджету на суму понад 20 млн гривень. До суду направлено обвинувальні акти стосовно п’ятьох осіб, ще п’ятеро – оголошені у розшук.

Зокрема, прокуратурою Деснянського району здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні відносно директора КП «Всеукраїнський парк пам’яті борців за незалежність України». Йому повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст.191, ч. 1 ст. 239 та ч. 1 ст. 239-2 КК України (привласнення майна в особливо великих розмірах, псування земель матеріалами, шкідливими для довкілля та заволодіння ґрунтовим покривом земель водного фонду).

Збитки, завдані діями вказаного службовця, складають понад 5,5 млн гривень.

Крім того, прокуратурою Святошинського району доведено факт розтрати бюджетних коштів, виділених на проведення капітального ремонту фасаду місцевої школи, на суму майже 900 тисяч гривень.

Розслідування у кримінальних провадженнях цієї категорії триває та перебуває на постійному контролі столичної прокуратури.Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 4831