04.08.2015

Посадовці Держземагенства незаконно відчужили 11 га землі на території Софіївської Борщагівки

    

Прокуратура Голосіївського району столиці здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, розпочатому за матеріалами СБУ стосовно посадових осіб Головного управління Держземагенства у Київській області за фактом вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 364 КК України (Зловживання владою або службовим становищем).

Встановлено, що посадові особи держустанови упродовж 2014 року, всупереч положень діючого законодавства України, надали позитивні висновки щодо можливості відведення земельних ділянок загальною площею близько 11 га, які розташовані на території Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області на користь осіб, які зареєстровані на непідконтрольних на даний час територіях України в зоні проведення Антитерористичної операції.

У подальшому земельні ділянки за значно заниженою ціною були продані приватному товариству нібито для ведення сільського господарства.

Разом з тим встановлено, що фактично за адресою реєстрації вказаний суб’єкт господарської діяльності не знаходиться та фінансово – господарську діяльність не здійснює.

З метою уникнення завдання державним інтересам значної майнової шкоди та недопущення подальшого продажу земельних ділянок, прокуратура Голосіївського району м. Києва звернулась до суду з клопотанням про накладення арешту на вказані землі, яке судом задоволено.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.


Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 3928