13.07.2015

У Києві попереджено викрадення бізнесмена та його родини

    

Спільними зусиллями працівників прокуратури міста Києва та столичної міліції попереджено викрадення родини бізнесмена з метою вбивства та затримано організатора цього злочину - 55-річного мешканця Черкас.

Встановлено, у 2013 році підозрюваний, який на той час перебував під слідством за вчинення шахрайства та привласнення коштів, позичив у свого колишнього партнера 50 тис доларів США нібито для погашення кредиту у банку.

Згодом, не маючи можливості віддати борг, чоловік вирішив позбутися кредитора та водночас заволодіти його майном та коштами. Для цього він підшукав виконавця, який мав викрасти бізнесмена, його дружину й сина та привезти їх до Сумської області. Після цього позбавити їх життя та заховати тіла.

Попередити цей тяжкий злочин стало можливим завдяки злагодженим діям столичних правоохоронців, які інсценували викрадення потерпілих.

Будучи впевненим у тому, що усі троє членів родини потерпілого викрадені та примусово утримуються у таємному місті, замовник злочину проникнув у їхню оселю, щоб відшукати та заволодіти матеріальними цінностями.

Правоохоронці затримали підозрюваного «на гарячому» у будинку потерпілих.

Наразі організатору злочину повідомлено про підозру у вчиненні низки особливо тяжких злочинів, передбачених ч. 1 ст. 14, ч. 3 ст. 27, п. 1, 3, 6, 11, 12 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу України (організація, готування до умисного вбивства з корисливих мотивів двох або більше людей, викраденої людини) та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування триває.


Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 3094