30.06.2015

Обвинувальний акт щодо судді Макарівського райсуду скеровано до суду

    

Слідчим відділом прокуратури м. Києва завершено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт щодо судді Макарівського районного суду Київської області за фактом вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 345 (Погроза щодо працівника правоохоронного органу), ч. 1 ст. 129 (Погроза вбивством), а також ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України.

Встановлено, що у ніч з 27 на 28 лютого 2015 року суддя Макарівського району суду Київської області, перебуваючи за кермом автомобіля, спочатку не виконав законну вимогу працівника столичної ДАІ про зупинку транспортного засобу, а у подальшому погрожував вбивством міліціонерам та громадянину, який опинився на місці події. Крім того, вчиняв хуліганські дії та самовільно залишив місце злочину.

Наразі обвинувальний акт у кримінальному провадженні скеровано до Подільського районного суду м. Києва для розгляду.

Нагадаємо, що Вищою Кваліфікаційною комісією суддів України 25.03.2015, на підставі клопотання Генерального прокурора України прийнято рішення про відсторонення від займаної посади вказаного судді Макарівського районного суду Київської області. Рішенням комісії від 24.06.2015 строк відсторонення від займаної посади судді продовжено ще на один місяць.

Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 4474