14.04.2015

Суд арештував керівника «Укрспецзему» та її поплічника

    

Голосіївський райсуд столиці обрав запобіжний захід керівнику державного підприємства «Укрспецзем» та її спільнику з Державного земельного агентства України, які отримали 100 тисяч доларів США за виділення двох земельних ділянок на Київщині.

Суд підтримав позицію держобвинувачення та визначив для затриманих, які підозрюються в одержанні неправомірної вигоди (ч. 4 ст. 368 КК України), запобіжний захід у вигляді двох місяців арешту з альтернативою внесення застави у розмірі 2,35 млн гривень кожному.

«Корупція – це ракова пухлина всього державного апарату. Реагування правоохоронців має бути принциповим. Ми будемо наполягати на триманні під вартою або значних сумах застави для корупціонерів, для того щоб не дати їм можливості ухилитися від слідства», наголосив виконувач обов’язків прокурора міста Києва Олег Валендюк.

Нагадаємо, 4 квітня Голосіївський райсуд столиці обрав для підполковника МВС, який причетний до організації злочинної схеми, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 10 млн гривень.

Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 4463