11.02.2015

За контрабанду кокаїну мешканець Київської області отримав 10 років тюрми

    

Апеляційний суд Київської області підтримав позицію столичної прокуратури та засудив до 10 років позбавлення волі 50-річного громадянина, який контрабандою переправляв наркотичні речовини з Литви до України.

У 2012 році мешканець Київщини домовився із невстановленою слідством особою про придбання більш ніж півтора кілограма наркотичної речовини. Він передав постачальнику оплату - 13 тисяч євро та 10 тисяч доларів США. Після цього з Литви до України виїхав автомобіль з кур’єром та «товаром».

Проте задум не вдався - на перетині кордону, під час проходження митного контролю, співробітники СБУ виявили в автомобілі два пакети з порошкоподібною речовиною.

Правоохоронці вирішили встановити замовника: відпустили автомобіль та супроводжували його аж до м. Чабани під Києвом. Там вони його і затримали.

Незважаючи на достатність доказів, суд першої інстанції визнав чоловіка невинним. Не погоджуючись з таким вироком суду, державним обвинувачем було внесено апеляцію.

Вироком суду апеляційної інстанції зловмисника визнано винним за ч.3 ст.305, ч.3 ст.307 КК України (контрабанда наркотичних засобів) та засуджено до 10 років позбавлення волі.
Засудженого було взято під варту в залі суду одразу після проголошення вироку.


Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 3884