05.02.2015

Господарський суд столиці підтримав позицію прокуратури та повернув у державну власність навчально-спортивну базу «Спартак»

    

Встановлено, що у 2008 році на підставі рішення Подільського райсуду, право власності на спортивну базу було зареєстровано за Федерацією профспілок України.

Проте з’ясувалося, що Фонд державного майна України не приймав жодного рішення про передачу вказаного майна з державної власності у володіння Федерації профспілок України.

Зважаючи на незаконну зміну права власності, прокуратура міста Києва звернулась до Господарського суду з вимогою витребувати спортивний комплекс «Спартак» у власність держави.

Нагадаємо, навчально-спортивна база «Спартак» була побудована в 1934 році. На її території функціонують школи легкої атлетики, акробатики, вільної боротьби, боксу, плавання, регбі тощо. Крім того, на базі «Спартака» тренується близько 3,5 тис. дітей зі шкіл Олімпійського резерву, серед яких чемпіони та призери чемпіонатів Києва, України, Європи, світу та Юнацьких Олімпійських ігор.

Наразі, рішенням суду, який взяв до уваги принципову позицію прокуратури, спортивний комплекс повернуто у власність держави.


Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 4176