10.12.2014

Затримано голову «Укргазвидобування» Сергія Костюка

    

Сьогодні вранці у Києві затримано голову ПАТ "Укргазвидобування" Сергія Костюка. Затримання відбулося в рамках спільної операції прокуратури міста Києва та СБУ неподалік головного офісу цієї компанії на вулиці Кудрявскій. Сьогодні ж Печерський райсуд має обрати С. Костюку запобіжний захід. Столична прокуратура наполягає на взятті підозрюваного під варту.

Як повідомлялося, прокуратура міста Києва погодила оголошення про підозру голові правління «Укргазвидобування» та його заступнику у зловживанні службовим становищем, що спричинило державі збитки на суму понад 23 млн гривень.

Встановлено, що у березні поточного року між Публічним акціонерним товариством та приватною компанією, якій належить одна з найбільших в Україні мереж АЗС, укладено договір про поставку скрапленого газу. В результаті комерційна структура незаконно набула право на отримання майже 18 тис. тонн палива без попередньої оплати та за значно нижчою вартістю.

Дії посадових осіб ПАТ «Укргазвидобування» кваліфіковано за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Наразі проводяться заходи щодо встановлення місцезнаходження іншого підозрюваного.

Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 3145