24.11.2014

Оголошено підозру високопосадовцям ПАТ «Укргазвидобування»

    

Прокуратура міста Києва погодила оголошення про підозру голові правління ПАТ «Укргазвидобування» та його заступнику у зловживанні службовим становищем, що спричинило державі збитки на суму понад 16,8 млн гривень.

Як встановлено у ході досудового розслідування, у березні поточного року між Публічним акціонерним товариством та приватною компанією, якій належить одна з найбільших в Україні мереж АЗС, укладено договір про поставку скрапленого газу.

У подальшому, діючи всупереч інтересам держави, Голова правління «Укргазвидобування» та його заступник підписали додаткові угоди до цього договору. Як результат, комерційна структура незаконно набула право на отримання майже 18 тис. тонн палива без попередньої оплати та за значно нижчою вартістю.

Наразі посадовим особам ПАТ «Укргазвидобування» винесено повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Крім того, ухвалами Печерського районного суду м. Києва від 20 листопада цього року надано дозвіл на їх затримання та доставлення до суду для обрання запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні проводить ГУ СБУ в м. Києві та Київській області.

Процесуальне керівництво здійснює прокуратура міста Києва.


Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 5742