19.11.2014

Відкрито кримінальне провадження за фактом незаконного посягання на арештоване зерно “Агрейну”

    

Органами прокуратури відкрито кримінальне провадження за фактом розтрати арештованого майна підприємств агрохолдингу “Агрейн”, тобто за вчинення правопорушення передбаченого ч.1 ст. 388 (незаконні дії щодо майна, на яке накладено арешт) КК України.

Зокрема, в рамках досудового розслідування шахрайських дій службових осіб “Агрейну”, слідчими виявлено злочинні схеми, за якими переоформлювалося арештоване зерно агрохолдингу.

У слідства є обґрунтовані підстави вважати, що переоформлення зерна не є відносинами в рамках звичайної господарської діяльності, а системними діями з метою уникнення арешту на зазначене майно та отримання незаконної вигоди. При цьому, таке схемне переоформлення майна агрохолдингу відбувається за участю посадових осіб підприємства на користь підозрюваних.

Наразі, слідчими вживаються заходи щодо встановлення кола осіб, причетних до вчинення вказаних правопорушень.

Нагадаємо, минулого тижня Харківський апеляційний суд розглянув 27 скарг щодо арешту зерна “Агрейну”. За результатом розгляду скарг, суд підтримав позицію прокуратури та залишив понад 100 тис тон зерна “Агрейну” під арештом.


Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 2395