03.10.2014

48 прокурорів зі Сходу та Криму з гідністю виконують службові обов’язки в органах столичної прокуратури

    

З початку російської агресії проти України 48 прокурорів зі Сходу та Криму, які були змушені покинути свої домівки та робочі місця через бойові дії та небажання співпрацювати з окупантами, гідно виконують свої службові обов’язки в органах столичної прокуратури. Про це повідомив прокурор міста Києва Сергій Юлдашев.
 
За його словами, на сьогодні в апараті прокуратури міста та в районних прокуратурах вже працевлаштовано 22 прокурорсько-слідчих працівників з цих регіонів.
 
«Це була наша принципова позиція – допомогти колегам, які залишились вірними присязі та виявили бажання продовжити службу в органах прокуратури, зокрема у столиці», - заявив він. Крім того, як зазначив С.Юлдашев, наразі вирішується питання щодо призначення на посади ще 16 прокурорів з Луганської та Донецької областей.
 
«Незважаючи на вкрай складну ситуацію на Сході ці працівники своєю працею та свідомою громадянською позицією довели, що честь мундира для них не порожні слова», - наголосив прокурор міста.
 
«Зі свого боку керівництво столичної прокуратури вживає усіх заходів для забезпечення цих працівників належними умовами для роботи та соціальними гарантіями», - зазначив Сергій Юлдашев.

Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 3104