12.09.2014

Прокуратура розпочала розслідування за фактом незаконного відчуження з комунальної власності акцій «Київенерго» на суму 250 млн гривень

    

Столична прокуратура зареєструвала кримінальне провадження за фактом незаконного відчуження 12,73 % акцій ПАТ «Київенерго», що належали територіальній громаді міста.

Перевіркою встановлено, що у 2004 року рішенням Київради зазначений пакет акцій було безоплатно передано до статутного капіталу приватного акціонерного товариства «Київенергохолдинг».

У подальшому шляхом неодноразових відчужень за участю різних підприємств, установ та організації, зареєстрованих за межами України, акції були незаконно передані у володіння іншої приватної енергетичної компанії.

Згідно з матеріалами перевірки, орієнтовна вартість відчуженого пакету акцій складає близько 250 млн гривень.

За цим фактом столичною прокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості про вчинення службовими особами Департаменту комунальної власності м. Києва та ПрАТ «Київенергохолдинг» кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст.191 Кримінального кодексу України (розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем, що спричинило збитки в особливо великих розмірах).

Триває досудове розслідування.


Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 4882