05.08.2014

Столичними правоохоронцями затримано 35 так званих «майданівців», які захопили ресторан у центрі столиці

    

Столичними правоохоронцями затримано 35 так званих «майданівців», які за допомогою зброї захопили приміщення ресторану у центрі Києва.
Встановлено, що напередодні 18 молодиків, які назвали себе «представниками самооборони Майдану», зі зброєю в руках увірвалися до одного із столичних ресторанів на бульварі Шевченка з вимогою сплатити їм орендну плату за останні 6 місяців або ж звільнити приміщення. Коли працівники закладу їм відмовили, зловмисники захопили ресторан. Вони вигнали з приміщення персонал та змінили замки, забарикадувавшись всередині.
4 серпня 2014 року близько 18:00 год., коли на місці події працювали правоохоронці, до зловмисників приїхала група ще з 17-ти радикально налаштованих осіб. Вони почали чинити опір правоохоронцям, тримаючи в руках дерев’яні та металеві палиці, ножі та інші підручні засоби для спричинення тілесних ушкоджень. Внаслідок дій агресивних та озброєних молодиків один із правоохоронців отримав травму.
Наразі всіх учасників події затримано, вирішується питання про обрання їм запобіжного заходу.
Відомості про вчинення кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 189 (вимагання) та ч. 4 ст. 296 (хуліганство) КК України внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює прокуратура міста Києва.
Нагадаємо, Генеральний прокурор України Віталій Ярема неодноразово звертався до працівників київської міліції та КМДА з вимогою про вжиття невідкладних заходів для відновлення порядку в столиці.
«На жаль, ситуація в центрі Києва залишилась без змін. Прикриваючись Майданом, особи незрозумілого походження продовжують грабувати, вчиняти безлади, напади та інші злочини, а відповідальні службові особи правоохоронних органів та органів влади, як і раніше, виявляють злочинну бездіяльність», - наголошував Віталій Ярема у своїй заяві.

Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 4407