04.08.2014

Прокуратура міста Києва розпочала кримінальне провадження за фактом зловживань посадовцями КМДА

    

Прокуратурою міста Києва розпочато кримінальне провадження за фактом зловживання службовим становищем посадовцями КМДА та комунального підприємства «Київпастранс».
На підставі рішення КМДА службовими особами Департаменту економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міськради укладено інвестиційний договір, яким земельну ділянку площею 9,6 га на вул. Полярній, 20 передано приватному підприємству під будівництво торгівельного комплексу.
В ході прокурорської перевірки встановлено, що передача вказаної земельної ділянки відбулась з порушенням земельного законодавства, без прийняття відповідного рішення Київської міської ради.
Крім того, з’ясовано, що на вказаній ділянці розташовано цілісний майновий комплекс автопарку КП «Київпастранс», який є базою для розгортання пункту попереднього збору та відправки мобілізаційних ресурсів на території Оболонського району. Як наслідок, військовослужбовці та техніка, призначена для підтримки армії та відправлення в зону АТО, фактично позбавлені місця збору.
Відомості про вчинення посадовцями кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання службовим становищем) внесено до ЄРДР. Хід розслідування справи перебуває на контролі прокурора міста Києва.
Окрім цього, столична прокуратура до Господарського суду м. Києва пред’явила позов про визнання недійсними розпорядження КМДА та інвестиційного договору, які стали передумовами передачі вказаних об’єктів у приватну власність.

Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 5223