14.07.2014

Будівництва біля музею «Пирогово» не буде

    

Київський апеляційний господарський суд залишив в силі рішення суду першої інстанції щодо визнання недійсним рішення Київради про передачу під забудову 16,5 га землі біля Музею народної архітектури та побуту України «Пирогово».
У 2007 році вказану земельну ділянку на вулиці Заболотного у Голосіївському районі вартістю понад 40 млн гривень Київрада надала в оренду житловому кооперативу для масштабного житлового будівництва.
Як з’ясувалось у ході прокурорської перевірки, зазначені землі розташовані на території буферної зони Музею народної архітектури та побуту України і їх передача в оренду можлива виключно на підставі відповідних погоджень, які забудовник не мав.
Враховуючи виявлені порушення, прокуратура міста Києва звернулась до Господарського суду з вимогою повернути земельну ділянку територіальній громаді столиці. Суд задовольнив позовні вимоги прокуратури столиці в повному обсязі.
Наразі Київський апеляційний господарський суд погодився з доводами прокурора та залишив рішення суду першої інстанції без змін.


Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 4379