29.05.2014

У діяльності Володимирського ринку виявлено зухвалі порушення

    

Прокуратурою Голосіївського району за результатами вивчення матеріалів перевірок органів контролю виявлено порушення у діяльності відомого у Києві ринку.
Встановлено, що КП «Володимирський ринок» усупереч містобудівному законодавству проведено будівельні роботи із реконструкції основної споруди торгівельного комплексу.
Як з’ясувалося, підприємство не отримувало жодних дозвільних документів як на перебудову вказаного приміщення, так і на його експлуатацію.
До того ж, восени 2013 року Інспекцією держархбудконтролю було винесено припис про заборону використання самовільно реконструйованої будівлі та накладено близько 2 млн гривень штрафу, який і досі не сплачено.
Окрім того, ринок знаходиться в історичному ареалі міста, де будівництво можливе виключно при наявності дозвільної документації та за погодженням Мінкультури й органів місцевої влади. Такі зухвалі порушення з боку керівництва одного із найвідоміших столичних ринків свідчать про нехтування законодавством України.
Водночас прокуратурою району буде надана правова оцінка діям контролерів, які своєчасно не вжили заходів для усунення виявлених порушень.

Прес-служба прокуратури
Голосіївського району міста Києва

кількість переглядів: 2955