28.05.2014

Закрито кримінальне провадження стосовно Ніни Москаленко

  

За втручання прокурора міста Києва Миколи Герасимюка та прокуратури Печерського району слідчі столичного райуправління міліції закрили кримінальне провадження стосовно київської вчительки Ніни Москаленко.
У червні 2012 на подвір’я будинку жінки за адресою провул. Землянський,14 прийшло четверо невідомих, які почали без її дозволу вимірювати земельну ділянку. Між вчителькою та вказаними особами виникла суперечка, у ході якої тілесні ушкодження отримав 27-річний чоловік.
За цим фактом стосовно Н.Москаленко було розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 122 Кримінального кодексу України (нанесення тілесних ушкоджень середнього ступеню тяжкості).
У ході досудового розслідування проведено оцінку доказів, зібраних у зазначеному кримінальному провадженні, за результатами якої встановлено, що в діях Н. Москаленко був відсутній умисел на заподіяння тілесних ушкоджень потерпілому.
Зважаючи на це органом досудового слідства під процесуальним керівництвом прокуратури Печерського району винесено постанову про закриття вказаного кримінального провадження у зв’язку з відсутністю в діях Н. Москаленко складу злочину.

Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 1749