25.04.2014

У Києві засуджено водія тролейбусу, з вини якого загинула пасажирка

    

Прокуратура Подільського району міста Києва підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно 55-річного водія тролейбусу, який спричинив дорожньо-транспортну пригоду зі смертельними наслідками.
ДТП сталася у червні 2013 року на проспекті Свободи у Подільському районі м. Києва.
Встановлено, що 55-річний водій тролейбуса, здійснивши посадку пасажирів на зупинці, відновив рух транспортного засобу передчасно, не дочекавшись закриття усіх дверей. Через таку необачність літня жінка, яка стояла на перших сходинках тролейбусу, випала через відкриті двері під його колеса.
Внаслідок дорожньої пригоди, пенсіонерка отримала тяжкі травми, від яких за три дні померла у лікарні.
У судовому засіданні прокуратурою повністю доведено вину водія у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху, якщо вони спричинили смерть потерпілого).
Вироком суду чоловіка засуджено до 4 років позбавлення волі з іспитовим строком на 3 роки та позбавлено права керувати транспортними засобами на 2 роки.
Також суд зобов’язав комунальне підприємство «Київпастранс», якому належить вказаний транспортний засіб, компенсувати рідним загиблої 420 тис. гривень матеріальної та моральної шкоди.

Прес-служба прокуратури
Подільського району міста Києва

кількість переглядів: 4982