29.01.2014

За масові заворушення на Грушевського столичними судами підозрюваним обиралися запобіжні заходи у виді тримання під вартою, домашнього арешту та особистого зобов’язання

    На сьогодні районні суди м.Києва винесли рішення про запобіжні заходи 64 підозрюваним у масових заворушеннях на вул. Грушевського.

Про це повідомила керівник прес-служби прокуратури міста Києва Яна Соболевська.
«Рішеннями Дніпровського, Оболонського, Подільського, Солом’янського та Шевченківського судів до 14 осіб застосовано домашній арешт. З одного із учасників подій Святошинський райсуд взяв особисте зобов’язання. Щодо інших 49 підозрюваних у масових заворушеннях на Грушевського столичні суди ухвалили рішення про тримання під вартою», - констатувала вона.
Так, Солом’янським судом арештовано 10 підозрюваних, Святошинським – 9, Дарницьким та Деснянським - по 8 рішень, Голосіївським – 7, Дніпровським – 4, по одному такому рішенню винесли Оболонський, Подільський та Шевченківські суди.
Нагадаємо, що вказані особи підозрюються у масових заворушеннях, що тривали у центрі столиці та супроводжувалися насильством, підпалами, опором представникам влади із застосуванням зброї або інших предметів, які використовувалися як зброя (ч. 2 ст. 294 КК України).

Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 4574