27.01.2014

Прокуратура столиці закрила 35 кримінальних проваджень в рамках реалізації нового закону

     Прокуратура міста Києва закрила 35 кримінальних проваджень щодо подій, пов'язаних із масовими акціями протесту у листопаді-грудні 2013 року.

Про це повідомила керівник прес-служби прокуратури Києва Яна СОБОЛЕВСЬКА.
За її словами, на сьогодні органами столичної прокуратури продовжено практичну реалізацію норм Закону України «Про внесення змін до Закону України про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань».
«На даний час процесуальними керівниками прийнято рішення про закриття 35 кримінальних проваджень, розпочатих у період з 21 листопада 2013 року по 26 грудня 2013 року включно. Крім того, прокуратура забезпечила виконання норм цього закону у судах шляхом направлення відповідних клопотань у ще 12 кримінальних провадженнях», - зауважила керівник прес-служби.
Я.Соболевська також зазначила, що іншою нормою закону передбачено звільнення від кримінальної відповідальності осіб, які підозрюються або вже засуджені за злочини, пов’язані з акціями протесту у період, визначений законом.
«Тож за участі прокурорів у суді, троє підозрюваних вже були звільнені від кримінальної відповідальності. Крім того, органами прокуратури Києва скеровано на розгляд суду клопотання щодо звільнення від кримінальної відповідальності та покарання ще 18 осіб. Клопотання стосовно двох з них сьогодні заплановано розглянути у Шевченківському райсуді»,- зазначила керівник прес-служби.

Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 1496