27.12.2013

Столичні комунальники незаконно стягували кошти з інтернет-провайдерів

     Такі результати засвідчили перевірки, проведені столичною прокуратурою з питань законності отримання комунальним підприємством «Київжитлоспецексплуатація» коштів за розміщення телекомунікаційних мереж у житлових будинках столиці.

Про це повідомив начальник відділу захисту фінансово-економічних інтересів держави прокуратури Києва Олександр АВДЄЄНКО.
Як зазначив прокурор, Дирекція з розвитку телекомунікаційних мереж КП «Київжитлоспецексплуатація» є єдиним уповноваженим органом укладати договори з підприємствами на розміщення телекомунікаційних мереж та відповідного обладнання у житлових та нежитлових будівлях комунальної власності.
Проте, як з’ясувалося у ході перевірки, в окремих випадках комунальне підприємство необґрунтовано стягувало з суб’єктів господарювання кошти за використання приміщень не комунальної форми власності.
«Всього за період з 2011 по 2013 роки інтернет-провайдери безпідставно сплатили КП «Київжитлоспецексплуатація» близько 220 тис. гривень. Натомість ці кошти мали б надійти на рахунки житлово-будівельних кооперативів та ОСББ та бути використані, зокрема, на поліпшення стану прибудинкових територій та проведення поточних ремонтів у житлових будинках», - зауважив О. Авдєєнко.
За результатами перевірки відомості про вчинення кримінального правопорушення службовими особами КП «Київжитлоспецексплуатація» внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань ч. 3 ст. 365 КК України – Перевищення службових повноважень.
Досудове розслідування триває.

Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 3597