16.04.2013

Причетність Ярослава Мазурка до вбивства охоронців ТРЦ «Караван» повністю доведена

     Прокуратурою міста Києва вивчено матеріали розслідування кримінального провадження стосовно Ярослава Мазурка за фактом вбивства трьох охоронців ТРЦ «Караван» та вчинення ним інших злочинів. 

     Під час досудового слідства проведено більше 200 експертиз, в тому числі близько 20 експертиз ДНК, допитано понад 12 тисяч осіб та проведено низку інших важливих слідчих дій. Загалом докази, зібрані слідчими, містяться у 600 томах кримінального провадження.
     Доказами зібраними у кримінальному провадженні під час досудового розслідування причетність підозрюваного Я. Мазурка до вбивства трьох охоронців «Каравану», замаху на вбивство четвертого, крадіжки товарів із супермаркету та незаконного поводження із зброєю повністю доведена.
   За наслідками досудового розслідування прокуратурою Києва прийнято процесуальне рішення про закриття кримінального провадження на підставі п. 5 ч. 1 ст. 284 КПК України - у зв’язку зі смертю підозрюваного.
     Водночас, у ході досудового розслідування, слідчими перевірялися версії причетності Я. Мазурка до вчинення інших злочинів, а саме вбивства жінки та малолітньої дитини в грудні 2009 року в Оболонському районі міста Києва, вбивства чоловіка та замаху на вбивство іншого наприкінці 2009 - початку 2010 в Святошинському районі столиці.
     Однак, на думку прокурорів, котрі здійснюють процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, досудове розслідування за вказаними епізодами проведено не в повній мірі та достатньо доказів причетності Мазурка до скоєння цих кримінальних правопорушень не зібрано.
     У зв’язку з цим матеріали кримінальних проваджень за трьома епізодами столичною прокуратурою скеровані до Слідчого Управління ГУМВС України в м.Києві для подальшого розслідування.

Прес-служба прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 76308