14.02.2013

Апеляційний суд підтвердив: незаконного будівництва на вул. Кіквідзе, 23 не буде

Київський апеляційний господарський суд підтримав позицію прокуратури Києва та відмовив у задоволенні апеляційних скарг забудовника житлового комплексу на вул. Кіквідзе, 23.

     Обставини справи:
     Київрадою у 2006 році укладено з ТОВ «Інноваційна Будівельна Компанія» та ТОВ «Український Фонд Розвитку Регіонів» два договори оренди понад 2 га землі уздовж вул. Кіквідзе, 23 (між будинками по вул. Вільшанській та вул. Підвисоцького). для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового, офісно-торговельного і спортивно-оздоровчого комплексу з вбудованою інфраструктурою та підземним паркінгом.
     Прокурорською перевіркою встановлено, що забудовником проект відведення земельної ділянки не було погоджено з органами архітектури, охорони культурної спадщини та містобудування, а також природоохоронними та санітарно-епідеміологічними органами.
     Додатково:
     Нагадаємо, що Господарський суд визнав недійсними договори оренди понад 2 га землі, укладені Київрадою з ТОВ «Інноваційна Будівельна Компанія» (1,69 га) та ТОВ «Український Фонд Розвитку Регіонів» (0,64 га).
     Апеляційний господарський суд відмовив у задоволенні апеляційної скарги забудовника на рішення суду першої інстанції щодо визнання недійсними договорів оренди землі, де було розпочато незаконне будівництво. Рішення Господарського суду м. Києва залишені без змін.
 
Відділ зв’язків із засобами масової інформації
прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 78231