24.12.2012

Прокуратура зобов’язала міліцію цілодобово охороняти будинок Ніни Москаленко

Прокуратура Києва зобов’язала міліцію цілодобово охороняти будинок по провулку Землянському, 14, де проживає вчителька Ніна Москаленко.

     Прокуратура Києва зобов’язала міліцію цілодобово охороняти будинок по провулку Землянському, 14, де проживає вчителька Ніна Москаленко.
     Подання з вимогою встановити охорону біля будинку вчительки направлено начальнику столичної міліції.
     Крім цього, прокуратура вимагає притягнути до відповідальності працівників Печерського райуправління міліції, котрі не розглянули належним чином звернення Н.Москаленко та не забезпечили поновлення її конституційних прав.
     Встановлено, що Н. Москаленко упродовж останніх декількох місяців шість разів зверталася до Печерського райуправління міліції із заявами про підроблення документів на спадщину, блокування невідомими особами проходу до будинку, де вона проживає, повалення паркану та побиття вікон, а також щодо пошкодження невідомими мережі електропостачання, отруєння її собаки та стосовно погроз, що надходять на її адресу від невстановлених осіб.
     Як з’ясувалося, усі заяви Н.Москаленко міліцією внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань, проте належних заходів до встановлення осіб, причетних до вчинення цих правопорушень, а також безпечного її проживання не вжито. Звернення вчительки тривалий час залишалися не перевіреними.

     Відділ зв’язків із засобами масової інформації
     прокуратури міста Києва

кількість переглядів: 78295